Гра Короля / Ousama Game The Animation [01-12 з 12] [Ray, Trina_D] 2017 16 Коментарів


Сезон закінчено приемного перегляду [12 з 12]

Рік виходу: 2017

Жанр:детективдрамажахишкола
Тип: ТБ
Кількість серій: 12+ (25 хв.)
Режисер: Сасакі Токіёсі
Рейтинг: R-18

Переклад: Jeka
Ролі озвучували: Ray & Trina_D

Опис:
Нобуакі Канадзава, що перевівся до старшої школи в незнайомому місті, боїться заводити стосунки з новими одноклассниками через події у його попередній школі.
Тим не менш, він розкриває все під час спортивного фестивалю. Йому і всім одноклассникам приходить лист від “короля”.
Спочатку одноклассники не сприймають написане серйозно, вважаючи це простим жартом, але Нобуакі, єдиний, хто знає всю суть, починає боротися проти “смертельної гри”, що от-от почнеться…
Правила Гри короля прості:
1. Участь беруть всі учні класу.
2. На виконання наказу з СМС, надісланого “королем”, дається доба.
3. За непокору наказу тебе покарають.
4. Відмова від участі неприйнятна.
Ousama Game The Animation Серiя 01 Ousama Game The Animation Серiя 02 Ousama Game The Animation Серiя 03 Ousama Game The Animation Серiя 04 Ousama Game The Animation Серiя 05 Ousama Game The Animation Серiя 06 Ousama Game The Animation Серiя 07 Ousama Game The Animation Серiя 08 Ousama Game The Animation Серiя 09 Ousama Game The Animation Серiя 10 Ousama Game The Animation Серiя 11 Ousama Game The Animation Серiя 12 Ousama Game The Animation Серiя 01-12
Ousama Game The Animation

Ousama Game The Animation

Ousama Game The Animation

Ousama Game The Animation

Ousama Game The Animation

Ousama Game The Animation

Ousama Game The Animation

Ousama Game The Animation

Ousama Game The Animation

Ousama Game The Animation

Ousama Game The Animation

Ousama Game The Animation

Ousama Game The Animation
io

stormo

 

 • Ousama Game The Animation Українською
 • Аніме Ousama Game The Animation
 • Аніме озвучка Українською

16 думок про “Гра Короля / Ousama Game The Animation [01-12 з 12] [Ray, Trina_D] 2017

 • DarkSide

  Це супер!!! Інтригує з самого початку, навіть не очікував що так захопить!! Давно я вже не відчував таку жагу дивитися далі… Дякую за роботу і будь-ласка робіть без великих затримок бо дуже сильно хочется дізнатися що буде далі!!! Ще раз дякую за переклад та озвучення!!!

 • DarkSide

  Хто вигадав по 1 серії на тиждень випускати?! Цікаво що там далі буде, єдине що викликає сумніви так це те щоб у кінці не злили усе! Дякую Дзюські за роботу!!!

  • Trina_D Автор публікації

   Ото ж вони й придумали))) Самі намалювали, самі й розклад поставили)))

   • DarkSide

    Отже негідники, а нам оце чекай і гадку гадай що ж воно ото далі буде)))

 • DarkSide

  Це якась змова тільки но вирішив подивитися нову серію як зник інтернет!!! І тепер я дуже дуже розлючений і сумний одночасно((( А ну його піду спати, завтра на роботу приїду подивлюсь…

 • DarkSide

  От і прешелепкувата ця дівчина… І знову тиждень чекати, а колись я собі казав “не дивись онгоїнгі” тепер маю бажання щоб вже був грудень і “гра короля” закінчилася. Дякую за роботу усій команді Дзюські!!!

  • Trina_D Автор публікації

   Уся команда дякує , що дивитесь!

 • DarkSide

  Так забішався що й подякувати нема коли, отже… ДЯКУЮ!!! Дуже дякую за Вашу роботу, Вас приємно слухати та з Вами приємно поринати у світ аніме!!! Й надалі буду чекати Ваших робіт, ще раз дякую!!!

 • DarkSide

  Гадаю в наступній серії завіса таємниці цієї гри трохи піднімиться, хоча заради інтриги ця таємниця залишиться аж до самого кінця.

  • Trina_D Автор публікації

   Я взагалі здивована, що вони у шостій про село розповіли, я вважала що це не раніш дев’ятої покажуть, а тут хоп і в сьомій вже, і головний злодій є… Що ж вже навіть цікавіше, дякую, що дивитесь з нами)))

   • DarkSide

    От узяли та ще більше інтригу навели! Тепер цікавість ще більше розїдає… Ну й добре це багато каже про якість серіалу та тих хто його озвучує)))

    • Jeka

     То це ж добре, что цікаво дивитись. Переклад дев’ятої серії вже віддав на озвучення.

 • DarkSide

  З чого почати…? Ну мабуть з того що дякую за переклад та озвучення. Насправді я зараз у якомусь трансі… Взагалі це перше аніме у якому в мене немає відчуття що все закінчиться добре, навпаки знається що все вийде як найгірше… В мене все.

  • Jeka

   Згоден. На данний момент невідомо, чим вони хочуть все закінчити. Але в тому і інтерес. Поки що всі тільки мруть за різних обставин. В будь-якому разі, поживемо – побачимо. Залишилося три серії.

 • DarkSide

  Якщо вийде другий сезон я його точно дивитись не буду. От нащо вони так? Та й взагалі коментувати без спойлерів не можливо. Дякую Дзюськи за вашу роботу! З наступающим вас Новым Роком!!!

Коментарі закриті.