Наступне покоління / Next Gen (2018) Ukr Anitube 2 Коментарі


[su_row]
[su_column size=”3/4″]

[su_note note_color=”#AB8CAC” radius=”0″]Ми не продаємо матеріали на нашому сайті, весь контент надано для безкоштовного домашнього ознайомчого перегляду.[/su_note]

Жанр: фантастика, пригоди, комедія, бойовик
Країна: США, Канада, Китай

Режисер: Йо Ксандер, Кевін Р. Адамс
Актори/ролі озвучують: Анна Аканя, Джон Кразінські, Бетсі Содаро, Майкл Пенья

Переклад:

Звук/Джерело озвучки: DZUSKI.com &

 

[su_box title=”Опис:” style=”bubbles” box_color=”#57195A” title_color=”#fff” radius=”0″]

Недалеке майбутнє. Дівчині-підлітку Мей доводиться рости в ізоляції: тато пішов з родини, а мама більше цікавиться новими технологіями, ніж власною дочкою. Одного разу вона призводить Мей на виставку останніх досягнень науки і техніки, де та випадково допомагає втекти з лабораторії роботу останнього покоління. Нарешті у підлітка з’являється справжній друг.
[/su_box]

[su_tabs vertical=”yes”]

[su_tab title=”Майбутнє покоління”]

https://toloka.to/t98185

https://toloka.to/t96493

https://toloka.to/t98183

[/su_tab]

[/su_tabs]

[/su_column]
[su_column size=”1/4″]

[/su_column]
[/su_row]


2 думок про “Наступне покоління / Next Gen (2018) Ukr Anitube

  • Денис

    Що можна сказати.. Фільм мало чим виділяється. Дуже нагадує ідеї про “Беймакса”, але без супергероїв. Гарно подані головні герої Мей та безіменний робот. Цікаво дивитися як розвиваються стосунки між ними, плюс тут є трохи жартів, як от з собакою. Другорядні персонажі або клішовані, або картонні, або одночасно і те й інше. Графон і анімації вже не вражають, як і стилістика, окрім кількох коротких сцен. Про китайську культуру тут окрім паличок нам нічого не розкажуть. Світ фільму пустий, нуль креативу (у порівнянні з іншими студіями). Загалом видно, що хлопці які робили фільм дуже полінились і це не поясниш малим бюджетом. Вони просто захотіли швидко зкосити бабло на популярних трендах от і все, а шкода. Загалом фільм тягне на 6,5 із 10. Дітям на раз глянути, а дорослі хіба що щоб розслабитись можуть глянути. Фільм не нудний, і це головне.

  • Анонім

    Не рекомендую дивитися з дітьми. Дуже багато насильства протягом усієї стрічки

Коментарі закриті.