[su_row]
[su_column size=”3/4″]
Майкл Бекарі Джордан (англ. Michael Bakari Jordan; нар. 9 лютого 1987, Санта-Ана, Каліфорнія, США) — американський актор, найбільше відомий за ролями в серіалах «Вогні нічної п’ятниці», «Дроти», «Всі мої діти», «Батьківство», а також за фільмами «Фантастична четвірка» та «Крід: Спадок Роккі».

Біографія
Джордан народився в Санта-Ані, штат Каліфорнія і виріс в місті Ньюарк, штат Нью-Джерсі в сімї Донни і Майкла А. Джордана. Він був названий в честь баскетболіста Майкла Джордана, друге імя, Бакарі, що в суахілі означає «хороша новина». Він є середнім з трьох дітей. Його старша сестра, Джаміла, працює на виробництві, а молодший брат — Халід — футболіст Говардського університету.

Джордан з сім’єю провів два роки у Каліфорнії, а потім переїхав до Ньоюарка, де навчався в місцевій школі мистецтв. Він не планував стати актором, тому й почав працювати в місцевих компаніях. Майкл займався створенням спортивних товарів для Modell’s і Toys «R» Us. Навіть попри закінчення серіалу «Вогні нічної п’ятниці», Джордан досі живе на квартирі в Остіні, де проводились зйомки
Джерело: Wikipedia на умовах Creative Commons Attribution CC-BY-SA 4.0
[/su_column]

[su_column size=”1/4″]

Майкл Бекарі Джордан

[/su_column]
[/su_row]

[su_tabs][su_tab title=”Дивитись Українською”]

451 градус за Фаренгейтом / Fahrenheit 451

[/su_tab]

[/su_tabs]

Залишити коментар