Полум’яні Вогнеборці / Enen no Shouboutai [01-16 з 24] 2019 5 Коментарів


Рік виходу: 2019

Жанр: екшн комедія сьонен фентезі
Тип: ТБ

Рейтинг: R-17

Переклад: Костянтин Hitler

Pолі озвучували: & DZUSKI.com  Trina_D, Chewey

Опис:

198 рік Ери Сонця, Токіо, світ охоплений жахом, оскільки стати жертвою «Феномену самозаймання людей» і перетворитись на безмозкого вогняного монстра, Інфернала, може хто завгодно.
Протистояти цим монстрам здатні лише особливі бригади пожежників. Дехто з них також отримав силу керувати вогнем, але при цьому зберіг розум і людську подобу. За це їх прозвали «Полум’яні Вогнеборці».

Полум'яні Вогнеборці Серiя 01 Полум'яні Вогнеборці Серiя 02 Полум'яні Вогнеборці Серiя 03 Полум'яні Вогнеборці Серiя 04 Полум'яні Вогнеборці Серiя 05 Полум'яні Вогнеборці Серiя 06 Полум'яні Вогнеборці Серiя 07 Полум'яні Вогнеборці Серiя 08 Полум'яні Вогнеборці Серiя 09 Полум'яні Вогнеборці Серiя 10 Полум'яні Вогнеборці Серiя 11 Полум'яні Вогнеборці Серiя 12 Полум'яні Вогнеборці Серiя 13 Полум'яні Вогнеборці Серiя 14 Полум'яні Вогнеборці Серiя 15 Полум'яні Вогнеборці Серiя 16

 

  • Enen no Shouboutai Українською
  • Аніме Enen no Shouboutai
  • Аніме озвучка Полум’яні Вогнеборці

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

5 думок про “Полум’яні Вогнеборці / Enen no Shouboutai [01-16 з 24] 2019

 • Влад

  Ох, чесно кажучи… знову персональна зрада:( Спершу я надіявся що це буде аніме про звичайних пожежників, без містики і фантастики. Та це так, я змирився із цим.
  Увімкнув відео, і через хвилину вимкнув:

  – знову дибільний біг із висячими назад руками.
  – знову якась школота.
  – знову якась релігійна тема.
  – знову у ГГ очі дибільного кольору
  – знову все зроблено щоб максимально зацікавити пожирачів аніме продукції.

  Я сильно надівся побачити щось серьйозне на подобі Ergo Proxy чи 91Days.

  Так, розумію:
  – Це не робить аніме поганим, просто воно не виправдало моїх очікувань.
  – У нього будуть чи є фанати.

  Та все таки якось ніяково на душі, що шедеври які я назвав вище, та ще багато інших як от Violet Evergarden просто мало кому цікаві порівняно із іншим трешом. Вони просто не вигідні для анімаційних студій, на багато простіше клепати всяку веселу анімку для аніме-жерів.

  Піду вип’ю соку яблучного із горя…

  • Trina_D
   Trina_D

   – знову дибільний біг із висячими назад руками.
   я навіть не знаю як це описати, такі коментарі може писати лише ті хто аніме дивиться як мультики…. аніме , такий жанр випускає тільки країна Японія, а в них є своє бачення того чи іншого моменту , бо вони формували туж мангу та ілюстрації за довго до вашого коменту, це вже автентичне бачення моментів… так от коли ви пишете , що це дибільний біг, то дибілізм ви не цього моменту видаєте… зоооооовсім нііііііі!

   • Влад

    Ну можливо я в цьому винен, та ти я думаю мене не правильно зрозуміла, аніме здається гарним, і судячи із того що зроблено по мангі, досить зайшло любителям. Все на що бурмочу – особисто моє незадоволення як потенційного пожерача продукції(хоча і в якійсь мірі піратської/як мінімум не офіційної).

    Не кажу що воно погане, і тим паче всяко хвалю вашу роботу, вона до речі єдине в чому бачу чистий альтруїзм без ростків егоїзму.

    Ось якось так, вибач якщо якось образив, я не хотів:) всьому провина мого поганого характеру, людям важко мене зрозуміти, так і живу.

    П.С. Мальовка на приклад, сподобалась.

    • Trina_D
     Trina_D

     П.С. Мальовка на приклад, сподобалась.
     от про це , там не тік мальовка там ще автор дуже крутий в нього буде змова всесвітнього маштабу, я особисто чекаю дуже багато чого від цього тайтла. бо попередній від нього ж . Soul Eater, буй топ з топів.
     а тут ви з критикою))) ну наче на улюблений мозоль))