Шангрі-Ла: На межі вимирання (2018) Ukr SUB

[su_row]
[su_column size=”3/4″]
[su_note note_color=”#fdf74c” radius=”5″]Обережно Субтитри.[/su_note]
[su_note note_color=”#fc484f” radius=”10″]Обережно просто погане кіно.[/su_note]
[su_note note_color=”#fdf74c” radius=”0″]Ми не продаємо матеріали на нашому сайті, весь контент надано для безкоштовного домашнього ознайомчого перегляду.[/su_note]

Жанр: драма, фантастика
Країна: США

Режисер: Нік Уотерс
Актори/ролі озвучують: Мерсі Мелік, Ерік Шманда, Аарон Гробен, Асван Харріс, Микайла Сон, Джо Соуза

Переклад: Наталя Плотник

 

 

[su_box title=”Опис:” style=”bubbles” box_color=”#090909″ title_color=”#fff” radius=”0″]

У недалекому майбутньому люди по всьому світу зазнали впливу невідомої науці інфекції, проти якої вчені спробували створити вакцину. Але її використання призвело до збільшення числа смертей. Щоб уникнути знищення всього людства, коаліція країн запустила десятки супутників, з яких виходив штучне світло, покликаний знищити вірус. Ніхто не знав, якої шкоди це може завдати навколишньому середовищу. Супутники стали стрімко змінювати погоду. Почався новий льодовиковий період і реальна загроза вимирання. Моторошний холод приніс нові смерті.

Але життя на планеті, хоч і висіло на волосині, ще тривало. Кейла разом з групою вижили бродить по Землі. Їм багато що довелося пережити за роки мандрів і пошуків кращого існування. Вони втратили кілька своїх товаришів, а потім натрапили на військовий конвой.

На озброєних солдатів вже хтось напав, намагаючись відбити їстівні припаси. Сховавшись в укритті, Кейла і його компаньйони спостерігали за подіями.
[/su_box]

[su_tabs vertical=”yes”]

[su_tab title=”Шангрі-Ла: На межі вимирання”]

[/su_tab]

[/su_tabs]

 

 

[/su_column]
[su_column size=”1/4″]

 

 

 

[/su_column]
[/su_row]